Cestovní kufr pro děti Olli Ella See-ya Mint

KY91c2u3S7yHWnOjJObz OE SEEYA MINT Website 2000x
1 990 Kč –15 %

 

logo_69d30781-b1b9-4362-a9c9-5102fd836f01_220x

 

See-ya! Je čas vyrazit na cesty a zažít pořádné dobrodružství! Všechny nezbytnosti, bez kterých se vaše ratolest na prázdninách neobejde, se vleze do tohoto sofistikovaného, krásného a praktického kufru ve velikosti tak akorát pro malé cestovatele. Kufřík je perfektní na víkendový úprk z města i na delší prázdniny. Svou velikostí je vhodný také jako kabinové zavazadlo do letadla.

 

1 691 Kč
Vyprodáno

Kufřík je na kolečkách a má vysouvací rukojeť, takže ho může vaše dítko vozit. Díky držátku a nízké váze ho zvládne nést i v ruce. Kufr je na přední straně opatřen  elastickým pásem, za který si vaše ratolest může zachytit vše, co při cestě potřebuje mít nutně po ruce (sluneční brýle, klobouk, oblíbeného plyšového mazlíčka...). Samozřejmostí je i stylová jmenovka.

A pokud se na žádnou cestu zrovna nechystáte, nesmutněte! Kufřík je naprosto dokonalý i jako malý úložný prostor v interiéru.  Vaše ratolest tak může mít všechny poklady pěkně pohromadě a v bezpečí.

Rozměry: výška 40 cm (67 cm s vysunutou rukojetí), šířka 26 cm, hloubka 17 cm. Váha: 1,5 kg. Velikostně vhodné pro děti od batolecího věku do 6 let. 

Barva: mentolová.

Kód Kód: OEKBAG-SEE-MI-O
Jméno značky: Olli Ella
Kategorie: Dětská zavazadla, batůžky, peněženky
Položka byla vyprodána…