HRAVÝ DESIGN PRO MODERNÍ RODINU

... přesně to charakterizuje značku Buddy&Bear, kterou vám nyní s radostí představujeme.

Tato světově oceňovaná značka byla založena designéry Sarah and Jonem Westonovými koncem roku 2014, krátce poté, co se jim narodil malý Sammy. Tak, jak malý Sammy rostl, přibývalo do jejich minimalistické domácnosti spoustu nevkusných a křiklavých hraček a potřeb pro miminko. Rodiče tak začali přemýšlet, jak odstranit hranice mezi vkusem dospělých a vkusem a potřebami těch nejmenších. Výsledkem tohoto snažení je značka Buddy and Bear, která nabízí vkusný a jemný přístup k designu věcí pro nejmenší. 
 
Skrze motivy hodin, ovoce, tvarů a písmen se Sarah a Jon snaží skloubit design s možností výuky hrou. Jejich roztomilá a vtipná kolekce nenásilně zapojí dětskou mysl a ukojí její neutuchající představivost. Se silnými a přesto subitlními ilustracemi a barevnou paletou jejich nadčasový styl představuje mix citlivosti a hravého šarmu. A takové je přece dětství samo.
 
Buddy and Bear se nechává inspirovat japonským a skandinávským designem. Výsledkem je oslava každodaní krásy a přesvědčení, že design nemusí být na překážku praktičnosti.
 
Produkty, vhodné pro malé holčičky i kluky, se tak velice snadno stanou nepostradatelnou součástí všech moderních domácností. 
 
Buddy&Bear podporuje tradiční britské výrobce v maximální možné míře. Nejprodávanější série nádobí a prostírání je proto vyráběna malou anglickou rodinnou firmou.
 
Tak jak se vám líbí? :-)
 
36343-bb-winter-baking-scene
 
BB_HoHoHo_plate_blk_pies_wide
 
bb-pic52
 
 
 
 
 
buddy-and-bear-lifestyle-1122x736_02
 
lilinappy-plateau-yay-buddy-and-bear-35