Klidné a příjemné usínání

Roztomilé osvětlení do pokojíčku zaručí klidné a příjemné usínání

title

Každý večer ukládáte vaši ratolest do postýlky. Při pohádce spokojeně usíná, ale jen co zhasnete a zavřete za sebou dveře, rozezní se celým domem hlasitý pláč. Asi se nenajde rodič, kterému by tato situace nebyla známá. Co s tím? Děti ze všeho nejvíc potřebují pocit bezpečí. Zvláště v noci, kdy jejich bujná fantazie pracuje na plné obrátky a umožňuje vznik všemožných strachů, které jsou pro dospěláky často nepochopitelné. 

Zkuste vaší ratolesti pořídit svítícího společníka, který zažene strašidelné stíny a ukolébá váš malý poklad ke sladkému spánku. Noční lampičky vyzařují jemné světlo, které neruší spánek, a pokud se váš poklad v noci náhodou probudí, světýlko se postará o to, aby se dítko nevyděsilo  a opět spokojeně a v klidu usnulo.

Jednou z výhod nočních lampiček je to, že fungují na baterie. Nikde tak nepřekáží zbytečné kabely a lampičku můžete postavit kdekoliv v pokojíčku - na noční stolek, na římsu okna, na poličku nebo na zem. A vaše dítko si svítícího kamaráda může vzít kdykoliv kamkoliv s sebou, třeba na prázdniny k babičce. Lampička přes den slouží jako roztomilá dekorace, se kterou si děti můžou hrát nebo se pomazlit a večer se světýlko promění v praktického pomocníka. 

Svítící zvířátko

animals

Děti zvířátka milují! LED srnka, labuť, méďa i zajíček - ti všichni dokáží v noci ochránit před nezvanými hosty. Přes den zase budou skvělým parťákem na hraní i pomazlení. Nemusíte se bát, že by se o lampičku vaše dítko popálilo. Lampičky se díky LED technologii na povrchu nezahřívají, takže nehrozí žádné popálení a tulení je naprosto bezpečné.

 

Noční tématika

moon

Raději byste něco tématičtějšího? Rozsviťte večer vašemu děťátku měsíček nebo hvězdičku, navodí pocit klidu a útulna  a v pokojíčku působí tááák kouzelně! A hodit se bude i funkce šikovného časovače, který umožňuje automatické vypnutí světla po 15 minutách, což šetří baterie i vaši paměť ;). 

 

A co něco hravějšího?

iceice

Hledáte do pokojíčku něco opravdu originálního a klasické dětské motivy vás neoslovují? Co zkusit třeba svítící zmrzku? Ano, čtete dobře! Pokud je vaše dítko na sladké, odteď mu jej můžete dopřát bez výčitek ;) Je libo nanuka nebo točenou?

 

Pohádkové usínání

snowglobes

A něco skutečně pohádkové na závěr. Svítící sněhové koule. Přes den funguje jako klasické sněžítko, stačí zatepat a nechat se unášet jemně padajícím třpytem, jeee! A co se stane večer? Zapněte světýlko, které se postará o ještě kouzelnější efekt. Celý pokojíček se bude jemně třpytit a vaší ratolest přenese do pohádky. Stačí se jen zasnít ✨

 

Ať už vyberete jakýkoliv motiv, noci budou pro celou rodinu příjemnější. Tak sladké sny! 

 

2012-5_levnnqog

LED Panda
764 Kč

51WFtIESKtL._SX522_

Silikonová svítící Miffy
2 144 Kč

1275_dino-bebis-1

LED Brontosaurus
359 Kč

SGPABL02-LR-1_snowglobe_light_panda

Svítící sněžítko Panda
989 Kč

 2009-2_nqvtj3el

Lampička Bear Salted Caramel
374 Kč

 string-light-yellow-stars

Svítící řetěz Twinkle Twinkle
449 Kč

 

 

 VŠECHNY LAMPIČKY >>