DŮLEŽITÉ! Vážení zákazníci, z technických důvodů nebudeme ve dnech od 21. - 27. 6. 2019 expedovat zásilky, veškeré objednávky pořízené v těchto dnech budou vyřizovány od pátku 28.6.2019. Platí i pro dřívější objednávky s platbou předem, nebude-li platba připsána na náš účet do 20. 6. 2019. Za případné komplikace se moc omlouváme!   Děkujeme za pochopení ♡

Hračka do vany Mráček

Kód: BTCLWH01
229 Kč
SKLADEM

ALLC_logo_black_2

Máte doma malého vodomila, který miluje večerní koupel v napuštěné vaně plné pěny, kde si může hrát? S tímto roztomilým mráčkem se radost z cachtání ještě znásobí! Ponořte ji, naplňte vodou, ucpěte horní otvor prstíkem, zvedněte, povolte prst a... prší! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka je v horní části opatřena otvorem, do kterého při ponoření pod hladinu nateče voda. Zvednutím nad hladinu voda vytéká několika malými otvory na spodní straně.

Mráček je vyrobena z na dotek příjemného plastu, který neobsahuje škodlivé látky. Je vhodné pro děti od nejútlejšího věku. Hračka pomáhá ke správnému vývoji dítěte - dítě se učí například zručnosti, učí se barvy a tvary.

Kombinujte mráček s dalšími hračkami z kolekce A Little Lovely Company a dopřejte tak vašemu drobečkovi ještě více zábavy!

  • Rozměry: 9,5 x 5,5 x 5 cm
  • Barva: bílá
  • Materiál: PVC, neobsahuje BPA ani olovo
  • Certifikát CE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: