PLÁNOVANÁ ODSTÁVKA E-SHOPU Milý zákazníku, z provozních důvodů budou objednávky uskutečněné ve dnech 16. - 24. dubna 2019 vyřizovány od 25. dubna 2019. K objednávkám pořízeným v těchto dnech Vám přidáme malou pozornost jako omluvu za to, že bude pozdrženo jejich odeslání. Objednávky uskutečněné před 16. dubnem s platbou bankovním převodem, k nimž nebude na náš účet platba připsána do 16.4.2019, odešleme také až ve čtvrtek 25. 4. 2019. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné Velikonoce!

Hračka do vany Mráček

Kód: BTCLWH01
229 Kč
SKLADEM

ALLC_logo_black_2

Máte doma malého vodomila, který miluje večerní koupel v napuštěné vaně plné pěny, kde si může hrát? S tímto roztomilým mráčkem se radost z cachtání ještě znásobí! Ponořte ji, naplňte vodou, ucpěte horní otvor prstíkem, zvedněte, povolte prst a... prší! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka je v horní části opatřena otvorem, do kterého při ponoření pod hladinu nateče voda. Zvednutím nad hladinu voda vytéká několika malými otvory na spodní straně.

Mráček je vyrobena z na dotek příjemného plastu, který neobsahuje škodlivé látky. Je vhodné pro děti od nejútlejšího věku. Hračka pomáhá ke správnému vývoji dítěte - dítě se učí například zručnosti, učí se barvy a tvary.

Kombinujte mráček s dalšími hračkami z kolekce A Little Lovely Company a dopřejte tak vašemu drobečkovi ještě více zábavy!

  • Rozměry: 9,5 x 5,5 x 5 cm
  • Barva: bílá
  • Materiál: PVC, neobsahuje BPA ani olovo
  • Certifikát CE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: