NÁŠ E-SHOP KONČÍ

Naši milí zákazníci,

 

po třech letech velkého dobrodružství jsme se rozhodli,  že s končícím létem je čas zamávat nejen prázdninám, ale i Bebisu. 

 

Bebis se zrodil z touhy nabídnout vám jedinečné dětské produkty, které jsem já sama jako novopečená maminka na našem trhu postrádala a těžce sháněla pro svoji ratolest. Během těchto tří let jsem s nadšením hledala originální značky a vybírala krásné kousky, které jsem jako interiérová stylistka s nadšením pro skandinávský design a neutrální paletu barev, chtěla vidět i v českých pokojíčcích.

Ráda jsem si prohlížela každou vaši objednávku a představovala si, jak produkty doma zakomponujete :-) Ráda jsem vytvářela obsah na sociální média a doufala, že vám přinesu  trochu inspirace, abychom našim nejmenším vytvářeli krásné a příjemné prostředí od malička. Tři roky, do kterých jsme nejen já, ale i celý malý rodinný “tým Bebis" dali spoustu energie a lásky, a častokrát i stresu, nás donutily růst a posouvat se dál. I přesto je však podnikání složitá cesta a k lásce a nadšení se přidávají další aspekty, jež nelze opomíjet. Misky vah a naše priority tak rozhodly o tom, že je ten správný čas příběh Bebisu uzavřít.

 

Chtěla bych vám poděkovat za vaši loajalitu a podporu, které se nám během těch tří let dostalo. Jsem ráda, že jsme společně mohli vytvářet hezčí prostředí pro naše malé poklady.

 

Nedokážu vám teď říci, kdy přesně se e-shop uzavře, jen to, že následující týdny si budete moci vychutnat mimořádné slevy a pořídit krásné kousky za milé ceny. O definitivním rozloučení vás budeme včas informovat.

 

A nebojte se, jakékoliv vrácení či reklamace budou samozřejmě standardně vyřízeny a dodací lhůty zůstávají stále stejné!

 

Ještě jednou velké díky za všechno a brzy se uvidíme jinde

 

Za Bebis,

 

Veronika Kletenská

zakladatelka e-shopu Bebis.cz