PLÁNOVANÁ ODSTÁVKA E-SHOPU Milý zákazníku, z provozních důvodů budou objednávky uskutečněné ve dnech 16. - 24. dubna 2019 vyřizovány od 25. dubna 2019. K objednávkám pořízeným v těchto dnech Vám přidáme malou pozornost jako omluvu za to, že bude pozdrženo jejich odeslání. Objednávky uskutečněné před 16. dubnem s platbou bankovním převodem, k nimž nebude na náš účet platba připsána do 16.4.2019, odešleme také až ve čtvrtek 25. 4. 2019. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné Velikonoce!

Sada dřevěných chrastítek pro miminko MINIMARACAS MARIN

Kód: 16-MMC04
Značka: DEUZ
689 Kč
SKLADEM

 

deuz-icon

Nadčasový set chrastítek se stane oblíbenou hračkou všech malých muzikantů a vzhledem ke své trvanlivosti a kvalitě může dělat radost ve vaší rodině po generace. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento krásný set dvou chrastítek byl vytvořen z bukového dřeva, které je těženo z lokálních, trvale udržitelných porostů. Je navržen tak, aby v dětech od nejútlejšího věku vyvolával touhu po hravých zvucích a krásných tvarech. Barvy a lak jsou netoxické a schválené pro užívání na výrobcích pro nejmenší. Minimaracas jsou dodávány v dárkové krabičce z recyklovaného papíru. Byly vyrobeny v Polsku a následně certifikovány označení CE ve francouzském výzkumném institutu.

  • Rozměry: kuželka 10 x 5 cm, vajíčko 5 x 7 cm
  • Barva: přírodní bukové dřevo, červený lak, modrý lak.
  • Barveno a lakováno přírodní netoxickou barvou.
  • Certifikát CE, testováno pro věk 0+.
  • Doporučeno pro miminka od 4 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: