Vrácení a reklamace zboží

1/ VRÁCENÍ ZBOŽÍ

NEJSTE SE ZBOŽÍM SPOKOJENI? Zboží můžete bez udání důvodu do 14 dnů od doručení vrátit.

 

Vyplňte formulář, který jsme vám přiložili k potvrzovacímu e-mailu o objednávce a zboží odešlete na adresu:

Veronika Kletenská
bebis.cz
Dubeckého 743/2
107 00 Praha 

 

Zboží nikdy nezasílejte na dobírkuZboží musí být vráceno nepoužité, v originálním obale a se všemi visačkami. V opačném případě můžeme požadovat náhradu vzniklé škody. Schovejte si doklad o vrácení zboží (např. podací lístek), dokud Vám nepotvrdíme, že nám zboží přišlo zpět.

Budeme rádi, když nám na e-mail objednavky@bebis.cz napíšete, že zboží vracíte - ať víme, že ho máme očekávat. Proces vrácení se tak urychlí.

Zaplacenou částku za vrácené zboží, včetně náhrady nejlevnějšího způsobu doručení zboží k Vám, zašleme na vámi uvedený účet neprodleně poté, co nám dorazí vrácené zboží (nejpozději v zákonné lhůtě 14 dnů).

Dovolujeme si Vás upozornit, že v případě odstoupení od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů, náklady na zaslání vraceného zboží je povinen uhradit spotřebitel na vlastní náklady.

 

 

Nenašli jste formulář pro odstoupení od kupní smlouvy? Stáhněte si jej zde:

Files-Pdf-icon

 

2/ REKLAMACE

Vyskytl se se zbožím problém? V tom případě nás kontaktujte ne e-mail: objednavky@bebis.cz
 
REKLAMACI JE VŽDY NUTNÉ ŘEŠIT PÍSEMNĚ, resp. elektronickou poštou (e-mailem).
 
Zboží odešlete na adresu: 
 
Veronika Kletenská
bebis.cz
Dubeckého 743/2
107 00 Praha 
 
(Zboží nikdy nezasílejte na dobírku!)
 
Poté, co k nám zboží dorazí, potvrdíme Vám jeho převzetí a předáme záručnímu servisu k posouzení. S vyrozuměním o výsledku reklamace se vám ozveme v zákonné lhůtě 30 dní, a to e-mailem nebo telefonicky.
Bude-li reklamace oprávněná, bude Vám zboží vyměněno, opraveno, případně vám bude vrácena částka za zboží včetně poštovného (v případě, že vracíte celou objednávku) a náhrada nákladů na zaslání reklamovaného zboží (uchovejte si proto podací lístek, na základě kterého Vám bude částka proplacena). 
 

V případě, že vám byla doručena poničená, otevřená nebo jinak poškozená zásilka, NEPŘEBÍREJTE ji (v nejlepším případě ji vyfoťte) a neprodleně nás kontaktujte.

 
V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit!