DŮLEŽITÉ! Vážení zákazníci, z technických důvodů nebudeme ve dnech od 21. - 27. 6. 2019 expedovat zásilky, veškeré objednávky pořízené v těchto dnech budou vyřizovány od pátku 28.6.2019. Platí i pro dřívější objednávky s platbou předem, nebude-li platba připsána na náš účet do 20. 6. 2019. Za případné komplikace se moc omlouváme!   Děkujeme za pochopení ♡

Bloomingville

ImageHandler.ashx

 

 

Kreativní ředitelku Betina Stampe vždy fascinoval nordický design a styl života. Proto se v roce 2000 rozhodla založit značku Bloomingville. Od té doby se prostřednictvím této značky s ostatními podílí se svojí vášní pro neustálé ale kreativní změny domácnosti. Společně s Betinou se této značce věnuje i její manžel Simon Stampe, který se stal generálním ředitelem Bloomingville. Značka pod jeho vedením se za posledních 15 let stala jednou z hlavních světových značek v oblasti interiérů domácností.

Přes obrovskou popularitu a strmý růst, zůstalo od začátku poslání této značky stejné: přinášet radost a každodenní změnu designérům. Je tomu tak především díky široké nabídce oblíbených produktů, které se pyšní vysokou kvalitou a rozumnými cenami. Dnes je Bloomingville součástí milionů domovů.

Díky velkému množství zkušeností s desítkami realizovaných kolekcí nabízí Bloomingville vždy jen takové produkty, které přinášejí teplo a klid do každodenního života. Bloomingville je hluboce zakořeněn v oceňované dánské estetické tradici a neustále pracuje na tom, aby přinášel nový život a malá překvapení do moderních domovů.

Kolekce mini, jak již název napovídá, se zaměřuje na interiéry dětských pokojů; klíčovými slovy jsou jednoduchost, pastelové barvy a nordický styl. Ilustrace jsou vždy hravé, ale současně lehké. Typickým vzorem této značky jsou zvířata, která můžete potkat v hlubokých lesích Skandinávie.

 

12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem