Bloomingville

ImageHandler.ashx

 

 

Kreativní ředitelku Betina Stampe vždy fascinoval nordický design a styl života. Proto se v roce 2000 rozhodla založit značku Bloomingville. Od té doby se prostřednictvím této značky s ostatními podílí se svojí vášní pro neustálé ale kreativní změny domácnosti. Společně s Betinou se této značce věnuje i její manžel Simon Stampe, který se stal generálním ředitelem Bloomingville. Značka pod jeho vedením se za posledních 15 let stala jednou z hlavních světových značek v oblasti interiérů domácností.

Přes obrovskou popularitu a strmý růst, zůstalo od začátku poslání této značky stejné: přinášet radost a každodenní změnu designérům. Je tomu tak především díky široké nabídce oblíbených produktů, které se pyšní vysokou kvalitou a rozumnými cenami. Dnes je Bloomingville součástí milionů domovů.

Díky velkému množství zkušeností s desítkami realizovaných kolekcí nabízí Bloomingville vždy jen takové produkty, které přinášejí teplo a klid do každodenního života. Bloomingville je hluboce zakořeněn v oceňované dánské estetické tradici a neustále pracuje na tom, aby přinášel nový život a malá překvapení do moderních domovů.

Kolekce mini, jak již název napovídá, se zaměřuje na interiéry dětských pokojů; klíčovými slovy jsou jednoduchost, pastelové barvy a nordický styl. Ilustrace jsou vždy hravé, ale současně lehké. Typickým vzorem této značky jsou zvířata, která můžete potkat v hlubokých lesích Skandinávie.

 

Cena

1391534
11391534
415 Kč
 
Detail
415 Kč
 
Detail
949 Kč
 
Detail
598 Kč
 
Detail
  Na tuto hračku vzpomínají všichni dospěláci s nostalgií. Snad každý si s ní hrál, ale jen málokdo to s jojem opravdu uměl :-). Tato po generace oblíbená dětská hračka podporuje vývoj motoriky a trpělivosti.
139 Kč
 
Tip
629 Kč
 
Detail
Tip
1 239 Kč
 
Detail
BESTSELLER
648 Kč
 
Detail
648 Kč
 
Detail
1 534 Kč
 
Detail
648 Kč
 
Detail
12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem