top of page

Náš příběh

„Přírodní suroviny jsou naše cesta”

ikony-01.png

Jsme česká společnost, která uvádí na trh revoluční novinku pro kojence a malé děti - Bebis příkrmy s ovčím mlékem.

 

Ovčí mléko nás okouzlilo svými mnoha výhodami a položilo před nás otázky: Proč je v České republice tak málo povědomí o jeho přínosech? Proč není ovčí mléko více rozšířeno? Rozhodli jsme se tuto situaci změnit! Sestavili jsme tým odborníků, jejichž cílem je uvést na trh pouze ty nejkvalitnější produkty, a začali jsme se zaměřovat na nejmenší členy rodiny, kteří tyto přínosy ocení nejvíce.

 

Inovativní technologie a výzkum nám umožnily vyrobit produkty, které využívají výživový potenciál ovčího mléka a přenášejí tyto benefity do dětské stravy. Spojili jsme síly s renomovanou českou společností Goldim, která disponuje více než 30 lety zkušeností v oblasti výroby potravin pro všechny věkové skupiny a dodržuje i ty nejpřísnější standardy. Tímto partnerstvím jsme si zajistili, že veškerý výzkum, laboratorní práce a výroba našich produktů probíhá přímo v České republice.

Jsme pevně odhodláni poskytovat výživově vyvážené, kvalitní, zdravé a jedinečné produkty, které momentálně na českém trhu chybí.

Posledním krokem k našemu společnému štěstí je, aby Bebis příkrmy vám a vašim nejmenším chutnaly.

Chcete být stále v obraze?

Zanechte nám e-mail a žádné slevy, akce ani novinky vám neuniknou!

Děkujeme za Váš zájem, brzy se Vám ozveme!

bottom of page