top of page

Náš příběh

ikony-01.png

Bebis není jen obyčejnou značkou, je to závazek, výzva a úspěšný příběh. Naše kojenecké kaše a pudinky z ovčího mléka nejsou jen potraviny. Jsou to poklady mateřské přírody, které přinášejí dětem nejen výživu, ale i lásku a péči, které potřebují pro svůj zdravý vývoj. 

Jsme Michaela a Vojtěch, dva lidé, kteří nechtěli dělat kompromisy ve výživě malých dětí. Když jsme se setkali s rozpaky ohledně složení dětských kaší na trhu, rozhodli jsme se situaci změnit. Naším cílem je nastavit nový standard kojenecké výživy, který rodičům poskytne důvěru a bezpečí.

Kdo za tím stojí

Bebis_Michaela_Vojtech

„Spojili jsme tradiční recepty s moderními technologiemi a výzkumem, abychom vytvořili produkty, které vyhovují nejvyšším světovým standardům a přinášejí nové možnosti v oblasti kojenecké výživy.“

Celosvětově unikátní produkty

Naše kojenecké kaše a pudinky jsou jak kvalitní, tak i inovativní a unikátní ve světě díky použití ovčího mléka. Jako jediní jsme se zaměřili na instantní příkrmy založené na tomto cenném mléce, které je považováno za jedno z nejšetrnějších a nejvýživnějších mlék na světě. 

Bebis_kaše s ovčím mlékem

„Začátky nebyly jednoduché, ale s odhodláním a láskou jsme se pustili do práce. A teď jsme tady, s produkty, které jsou nutričně nadřazené, plné výjimečných ingrediencí a přinášejí změnu, kterou jsme si přáli.“ 

Český původ

Bebis_výroba_kaše_pudink

Již od začátku jsme věděli, že chceme vyrábět v České republice. Je to pro nás hrdost a zároveň závazek. Spojili jsme se s českou společností, která má bohaté zkušenosti v oblasti výroby potravin. Veškerá práce – od výzkumu až po výrobu – probíhají přímo v Česku, a to nám dává jistotu, že naše produkty jsou nejen kvalitní, ale také podporují místní ekonomiku.

Připojte se k nám

Chceme psát příběh Bebis společně s vámi. Jsme tu, abychom naslouchali vašim potřebám a přání. Jsme tu, abychom tvořili lepší svět pro naše děti. Jsme tu, protože věříme, že každé dítě si zaslouží to nejlepší. Jsme Bebis. Jsme změna. Jsme s vámi. 

Bebis_kaše_pudinky

Chcete být stále v obraze?

Zanechte nám e-mail a žádné slevy, akce ani novinky vám neuniknou!

Děkujeme za Váš zájem, brzy se Vám ozveme!

bottom of page