top of page

VÝHODY

Ukryté v prémiových Bebis příkrmech.

Jsme hrdí na to, že jako první přinášíme na trh revoluční novinku - kaše s ovčím mlékem.

Složení příkrmů Bebis je speciálně upraveno pro správný vývoj a zdravý růst kojenců a malých dětí. Bebis příkrmy jsou vyrobeny s láskou v České republice a splňují nejvyšší standardy výroby. 

strav1-01.png
vit2-01.png
bilko1-01.png
A2-2-01.png
blize1-01.png
milk2-01.png
krav1-01-01-01.png
CUKR2-01.png
MALT1-01.png
cz2-01.png
no palm-01.png
strav1-01.png

LEHCE STRAVITELNÉ

Ovčí mléko je přirozeně homogenizované, jelikož obsahuje vysoké množství krátkých a středních mastných kyselin, kterých má více než kravské či kozí mléko.

V kombinaci s unikátním bílkovinným složením představuje ovčí mléko velice šetrnou a lehce stravitelnou potravinu i pro citlivá bříška těch nejmenších.

BOHATÝ ZDROJ
VITAMÍNŮ & MINERÁLŮ

Ovčí mléko v příkrmech Bebis je bohatým zdrojem vitamínů a minerálů. 

Ovčí mléko výrazně převyšuje kravské a kozí mléko obsahem vápníku, hořčíku, zinku, vitamínu A a E a důležitého vitamínu C, který zvláště děti musí pravidelně doplňovat.

vit2-01.png
bilko1-01.png

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ BÍLKOVIN

Ovčí mléko obsahuje až o 60% více bílkovin než kravské či kozí mléko, ale především se jedná o “kompletní” zdroj bílkovin obsahující všech deset esenciálních aminokyselin. Esenciální aminokyseliny si lidské tělo neumí samo vytvořit a musí být součástí stravy. Jejich dostatek je obzvláště důležitý v dětském věku, protože dochází ke klíčovému vývoji.

PŘIROZENĚ MLÉKO TYPU A2

Ovčí mléko je přirozeně mléko typu A2  a neobsahuje β-kasein A1, který se běžně nachází v kravském mléce.

Je vědecky prokázané, že mléka obsahující pouze β-kasein A2 nabízí mnoho zdravotních výhod, ale také poskytují snadnější trávení a daleko menší pravděpodobnost gastrointestinálních potíží.

A2-2-01.png
blize1-01.png

BLÍŽE MATEŘSKÉMU MLÉKU

Ovčí mléko je svým bílkovinným složením nejblíže mateřskému mléku na rozdíl od mlék kravského a kozího.

Ovčí mléko obsahuje všech deset esenciálních aminokyselin, vysoké množství vitamínů, minerálů a glykoproteinu laktoferin, který je důležitý pro správnou funkci imunitního systému u nejmenších dětí.

Z PLNOTUČNÉHO MLÉKA

Bebis příkrmy jsou vyrobeny z plnotučného ovčího mléka na rozdíl od většiny běžně dostupných mléčných příkrmů.

Díky plnotučnému mléku jsou Bebis příkrmy prémiovým produktem s vysokým obsahem živin potřebných pro zdravý růst a rozvoj miminka.

milk2-01.png
krav1-01-01-01.png

BEZ KRAVSKÉHO MLÉKA

U Bebis příkrmů garantujeme, že žádná z použitých surovin není kravského původu, proto neobsahuje ani β-kasein A1, nechvalně spojovaný s trávicími obtížemi způsobenými alergií právě na bílkovinu z kravského mléka.

S příkrmy Bebis dopřejete svým dětem bezstarostně strávené dětství.

BEZ PŘIDANÉHO CUKRU

Bebis příkrmy jsou bez přidaného cukru. Příkrmy obsahují pouze přirozeně se vyskytující cukry, které lze nalézt v ovčím mléce, cereáliích nebo ovocných či zeleninových složkách. S plnou důvěrou můžete nechat své děti rozvíjet chuťové pohárky na jejich mlsných jazýčcích.

CUKR2-01.png
MALT1-01.png

BEZ MALTODEXTRINU

Bebis příkrmy jsou vyráběny bez maltodextrinu, ačkoliv je tato látka významnou složkou mnoha jiných dětských mlék a kaší. 

Maltodextrin je původem rostlinný, avšak jedná se o silně zpracovanou potravinu bez dalších benefitů. Naopak studie prokazují, že konzumace maltodextrinu může výrazně zvýšit hladinu krevního cukru, negativně ovlivňovat některé tělesné orgány nebo způsobovat alergické reakce. 

VYROBENO V ČESKU

Jsme česká firma a jsme na to hrdi. Veškerý vývoj i výroba jsou prováděny s láskou a pečlivostí v České republice. Navíc Bebis příkrmy splňují nejvyšší standardy a legislativní podmínky jak v ČR, tak i v celé EU.

cz2-01.png

BEZ PALMOVÉHO OLEJE

Ovčí plnotučné mléko je bohatým zdrojem kvalitních tuků pro děti. Proto Bebis příkrmy omezují jiné rostlinné tuky na minimum a samozřejmě jsou vyrobeny bez palmového oleje. Díky tomu myslíte na šťastnou budoucnost nejen svých dětí, ale přispíváte také k udržitelnému rozvoji.

no palm-01.png
tabulka55-01.png

Obsah
vitamínů & minerálů

Reference

 Chad Z. (2001). Allergies in children. Paediatrics & child health, 6(8), 555–566. https://doi.org/10.1093/pch/6.8.555

 Balthazar, C. F., Pimentel, T. C., Ferrão, L. L., Almada, C. N., Santillo, A., Albenzio, M., … Cruz, A. G. (2017). Sheep Milk: Physicochemical Characteristics and Relevance for Functional Food Development. Comprehensive Reviews in Food Science and Food Safety, 16(2), 247–262, doi:10.1111/1541-4337.12250.

 Bronsky, J., Campoy, C., Embleton, N., Fewtrell, M., Mis, N. F., Gerasimidis, K., Hojsak, I., Hulst, J., Indrio, F., Lapillonne, A., Molgaard, C., Moltu, S. J., Verduci, E., Vora, R., Domellöf, M., & ESPGHAN Committee on Nutrition (2019). Palm Oil and Beta-palmitate in Infant Formula: A Position Paper by the European Society for Paediatric Gastroenterology, Hepatology, and Nutrition (ESPGHAN) Committee on Nutrition. Journal of pediatric gastroenterology and nutrition, 68(5), 742–760, https://doi.org/10.1097/MPG.0000000000002307.

 Y.W. Park, M. Juárez, M. Ramos, G.F.W. Haenlein, Physico-chemical characteristics of goat and sheep milk, Small Ruminant Research, Volume 68, Issues 1–2, 2007, Pages 88-113, ISSN 0921-4488, https://doi.org/10.1016/j.smallrumres.2006.09.013.

Chcete být stále v obraze?

Zanechte nám e-mail a žádné slevy, akce ani novinky vám neuniknou!

Děkujeme za Váš zájem, brzy se Vám ozveme!

bottom of page